Premium Gate O nás

Naše společnost nabízí prémiové služby v oblasti správy majetku. Jsme nezávislá konzultačně poradenská, ryze česká společnost s bohatými zkušenostmi v bankovnictví a pojišťovnictví. Naši odborníci mají velmi cenné zkušenosti v několika tuzemských i zahraničních bankách, pojišťovnách a investičních společnostech.

Mgr. Tomáš Ulrich | Výkonný ředitel

Telefon | +420 606 095 628

E-mail | tomas.ulrich@premiumgate.cz

Spravujeme investice a finance klientů, kteří se nespokojí s průměrem a vyžadují nejprestižnější služby na trhu. Nabízíme privátní služby, díky kterým naši klienti zhodnocují své bohatství. Ochráníme i Váš majetek a pomůžeme Vám jej předat budoucím generacím.

Jsme tu pro Vás

Díky tvorbě různých rozpočtů budou Vaše peníze pracovat tak, abyste si je mohli užít a využili co nejvíc jejich potenciálu. Na trhu hledáme nejnovější příležitosti a sledujeme aktuální trendy, abychom pro Vás zajistili stabilitu v současné turbulentní době. Náš úspěch a Vaše finance spolu souvisí. Pokud poroste Vaše bohatství, bude se zvyšovat i zisk naší společnosti; proto veškeré naše aktivity korespondují s naším společným cílem.

Známe potřeby a každodenní starosti našich klientů, a proto nabízíme takové poradenství, které zabezpečí Vás a Vaši rodinu nejen pro okamžitou spotřebu, ale i pro budoucí nenadálé situace. Ať jsou Vaše úmysly a potřeby jakékoliv, Premium Gate je Vaše pomyslná brána ke spokojené budoucnosti.